pl en de fr

Wydarzenia społeczne

W styczniu, w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie" rozpoczęło działalność Senioralne Biuro Karier. To pierwsze takie miejsce w Warszawie, w którym osoby na emeryturze znajdą oferty pracy przygotowane specjalnie dla nich, uzyskają wsparcie w poszukiwaniu i znalezieniu pracy, a pracodawcy wykwalifikowanych kandydatów do zatrudnienia.

PORZĄDEK OBRAD Komisji Samorządności i Dialogu Społecznego w dniu 23 stycznia 2020 r., godz.18.00 Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy zapraszają na seminarium „FAS – Alkoholowy Zespół Płodowy” w dniu 3 grudnia 2019 roku od godz. 12.00 do 15.00 do Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Słowackiego 6/8 w Warszawie sala konferencyjna im. Aliny Janowskiej III p. (nr 328)

azp

Czy na Żoliborzu można mówić tylko o tym, co się udało? Co by się stało, gdybyśmy zaczęli mówić o porażkach wprost? Sprawdzimy to już wkrótce, podczas Festiwalu Porażek – we wtorek, 5 listopada, o godzinie 18.00, w Tęczy od Kuchni.

Fundacji Academia Iuris i Pod Sowami Miejsce Aktywności Lokalnej w Bibliotece zapraszają na otwarte spotkanie dla mieszkańców Żoliborza o spadkach i dziedziczeniu. Spotkanie poprowadzą prawnicy Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza, którzy świadczą nieodpłatną pomoc prawną w punktach na Bemowie, Włochach i Żoliborzu.

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza